24 грудня 2022, 10:40

У Києві 100 млн євро від ЄБРР спрямують на проєкти розвитку у галузі транспорту та ЖКГ

Пресслужба КМДА

100 млн євро в межах партнерства міста Києва з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку буде спрямовано на проєкти розвитку у галузі транспорту та житлово-комунального господарства столиці. Такої домовленості досягнуто під час зустрічі першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника з представниками ЄБРР, повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На реконструкцію та ремонти об’єктів охорони здоров’я Києва на 2023 рік передбачено понад 790 млн грн".

"Загалом пакет інвестицій для посилення стійкості та швидшої відбудови Києва, що закладені в угодах та домовленостях, досягнутих під час форуму, становить близько 1,1 мільярда євро", – зазначив Поворозник.

За його словами, під час Інвестиційного форуму міста Києва-2022: "Стійкість. Інновація. Сталий розвиток" Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та місто Київ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо координації подальшої співпраці щодо фінансування та підготовки пріоритетних інвестиційних проєктів післявоєнної відбудови столиці України. Меморандум закладає основу для подальшої співпраці між містом Києвом та ЄІБ щодо проєктів, які сприятимуть стійкості, розвиткові та сталості української столиці. Співпраця, зокрема, в транспортній сфері буде стосуватись модернізації рухомого складу київського метро.

"Поточна оціночна вартість проєкту становить 450 млн євро. Завдяки цим коштам Київ зможе позбутися залежності від вагонів метро та запасних частин російського виробництва. Крім того, Київ та EIB Global домовились про підготовку низки інших проєктів, зокрема, про розвиток столичного метрополітену. Орієнтовна  вартість проєкту – понад 500 млн євро", – розповів Микола Поворозник, додавши, що ще одним спільним проєктом стане будівництво соціального житла.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати