15 травня 2020, 10:17

У ДСА розпочалося обговорення проекту Антикорупційної програми на 2020-2021 роки

Судова влада України

У Державній судовій адміністрації України розпочалося громадське обговорення проекту Антикорупційної програми на 2020-2021 роки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Служба судової охорони взяла під охорону судові установи на Буковині та Одещині".

Про це повідомляє Судова влада України.

"Дотримуючись принципів прозорості та відкритості, Державна судова адміністрація України пропонує для громадського обговорення проект Антикорупційної програми Державної судової адміністрації України на 2020-2021 роки", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що програма передбачає комплекс заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції в ДСА України, забезпечення дотримання її працівниками вимог антикорупційного законодавства, створення додаткових запобіжників вчиненню корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією. Також вона містить звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної судової адміністрації України.

Так, документ розроблено на виконання вимог статті 19 Закону України "Про запобігання корупції".

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 24 травня 2020 року на електронну адресу: petrushko@court.gov.ua

Додатки до проекту Антикорупційної програми Державної судової адміністрації України: 

  • Додаток 1 Заходи з реалізації запобігання та протидії корупції в діяльності Державної судової адміністрації України, а також з виконання державної антикорупційної стратегії;
  • Додаток 2 ЗВІТ про результати оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної судової адміністрації України;
  • Додаток 1 до звіту за результатами оцінки корупційних ризиків Опис ідентифікованих корупційних ризиків у Державній судовій адміністрації України, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційних правопорушень чи правопорушень, пов’язаних з корупцією;
  • Додаток № 2 до звіту за результатами оцінки корупційних ризиків ТАБЛИЦЯ оцінених корупційних ризиків Державної судової адміністрації України та заходів щодо їх усунення;
  • Додаток 3 до Антикорупційної програми Державної судової адміністрації України на 2020-2021 роки  Навчальні заходи та заходи з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування.

Нагадаємо, ВРП забезпечила можливість ознайомлення з матеріалами справ онлайн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати