14 травня 2020, 17:18

ВРП забезпечила можливість ознайомлення з матеріалами справ онлайн

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя внесла зміни до порядку надання справ (матеріалів) для ознайомлення учасниками дисциплінарного провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроект про зміни щодо відрядження суддів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

"Доповненням до відповідної глави Регламенту ВРП відтепер передбачена можливість подання заяв про ознайомлення зі справами (матеріалами) на електронну адресу ВРП (e-zapyt@hcj.gov.ua) з використанням електронного цифрового підпису. Крім того, можна надіслати заяву засобами поштового зв’язку, долучивши до неї електронний носій інформації", - ідеться у повідомленні.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу, її повноваження відповідно до чинного законодавства. У заяві має бути вказана адреса заявника для листування та надсилання справи (матеріалу) у електронному вигляді. Перевірку електронного цифрового підпису здійснює управління документального забезпечення.

Зазначається, що справи (матеріали) будуть надаватися заявникам також в електронному вигляді: або надсилатися на електронну пошту, або передаватися на носії інформації, який був надісланий заявником поштовим зв’язком разом з заявою, або розміщуватися у хмарному сховищі з наданням дистанційного доступу до документів.

При цьому буде збережена конфіденційність матеріалів, що не підлягають наданню, та персональних даних, які мають бути знеособлені.

Нагадаємо, Президент підписав укази про призначення 6 суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати