20 листопада 2020, 11:18

У Держекоінспекції для фіксації порушень створять е-систему "Екологічний інспектор"

Урядовий портал

В Державній екологічній інспекції розробили технічне завдання для електронної системи "Екологічний інспектор", за допомогою якої інспектори зможуть здійснювати частину документальної роботи в автоматизованому режимі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні впровадять європейські директиви з охорони атмосферного повітря та поводження з відходами".

Про це повідомляє Урядовй портал.

 "Інспектори Державної екологічної інспекції зможуть фіксувати порушення, складати акти за результатами перевірок та надавати приписи порушникам у електронному автоматизованому режимі! Фахівці ДЕІ розробили технічне завдання для створення системи "Екологічний інспектор"", - заявив Голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Зазначається, що за допомогою системи інспектори ДЕІ зможуть здійснювати велику кількість функцій, зокрема, готувати документи для проведення перевірок та реєструвати звернення громадян.

Зокрема, цей інструмент дозволить у електронному вигляді здійснювати наступні процеси:

1) реєстрацію звернень громадян про проведення перевірки;

2) підготовку, погодження та реєстрацію наказів про позапланові та планові перевірки, а також документів з матеріалами для порушення кримінальної справи;

3) формування уніфікованого акта за результатами перевірки відповідно до затвердженого зразка;

4) ведення довідника підприємств, діяльність яких контролюється ДЕІ;

5) автоматизоване формування плану перевірок з довідника підприємств;

6) формування аналітичних та статистичних звітів для публікації у відкритому доступі.

Деякі процеси будуть здійснюватися системою автоматично. Електронна система також буде інтегрована з низкою реєстрів для швидкого обміну даними.

"Основна мета створення цієї системи - підвищити продуктивність роботи працівників ДЕІ. Зараз на підготовку до перевірок, їх планування та формування документів витрачається чимало часу, оскільки здійснюються ці процеси у "ручному" режимі. Електронна система дозволить точно і бездоганно вести всю документацію ДЕІ, а також зняти навантаження з працівників, і, відповідно, покращити ефективність їх роботи", - зазначив Андрій Мальований.

Нагадаємо, в Україні ввели в обіг 10-гривневу монету на честь прикордонників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати