22 березня 2024, 13:20

У АСВП уніфіковано систему організаційно-розпорядчої документації

Державне підприємство «Національні інформаційні системи»

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 22 березня 2024 року оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВП ВС визначила, коли виникає прострочення виконання зобов’язання з повернення безпідставно набутого майна"

У рамках проведеного оновлення у  функціоналі АСВП уніфіковано систему організаційно-розпорядчої документації*. Змінений принцип відображення підписанта в ряді шаблонів процесуальних документів:

  • інформація про підписанта виводитиметься за принципом - <Ім'я> <ПРІЗВИЩЕ>;
  • поле "Скорочене ПІБ" у профілі користувача має назву "Власне ім’я та прізвище".

Забезпечена можливість формувати платіжні інструкції (списання) по відокремлених підрозділах боржника-юридичної особи. Виконавець може звернути стягнення на кошти/електронні гроші боржника - юридичної особи, що знаходяться на його рахунках/електронних гаманцях і на рахунках/електронних гаманцях, відкритих боржником - юридичною особою через свої філії, представництва та інші відокремлені підрозділи:

  • при формуванні платіжної інструкції (списання) у блок "Платник" додано поле "Відокремлений підрозділ". Дане поле є комбобоксом, з можливістю обрати один із записів, що містяться на вкладці "Відокремлені підрозділи" обраного ВП (за наявності таких записів);
  • здійснено доопрацювання друкованої форми платіжної інструкції (списання). У разі заповнення поля "Відокремлений підрозділ" при формуванні ПІ (списання), у друкованій формі у полі "Платник" буде відображено назву обраного відокремленого підрозділу, а у полі "Код платника" - ЄДРПОУ такого відокремленого підрозділу;
  • забезпечено можливість здійснювати вивантаження таких платіжних інструкцій (списання) в електронному вигляді.
  • Крім того, здійснено ряд інших покращень та виправлено низку помилок в роботі АСВП, що націлено на оптимізацію процесу роботи користувачів АСВП. 

* Зазначені зміни здійснені відповідно до вимог ДСТУ 4163:2020 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати