15 серпня 2018, 14:30

У 2018 році забезпечено скорочення податкового боргу на понад 9 млрд грн

Прес-служба ДФС

За рахунок вжитих заходів протягом січня-липня 2018 року підрозділами погашення боргу ДФС забезпечено скорочення податкового боргу та упереджено його зростання на 9,8 млрд грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це розповів директор Департаменту погашення боргу ДФС Сергій Янчук, зазначає прес-служба ДФС.

Читайте також: "Пом’якшено вимоги до кредитних посередників банків".

За його словами, скорочення відбулося переважно за рахунок надходження коштів - 4,9 млрд грн та списання безнадійного боргу, у тому числі за рішеннями судів та інших законних підстав - 1,5 млрд грн.

"Якщо на початок 2018 року податковий борг складав 91,4 млрд грн, то вже на 1 серпня цього року сума боргу (без урахування новоствореного) мала скоротитися до 81,6 млрд грн. Для забезпечення надходження заборгованих коштів ДФС проводить низку заходів. Здійснюються не лише заходи примусового стягнення, але й, зокрема, індивідуальні консультації з платниками податків щодо напрацювання шляхів виходу підприємства з кризової ситуації по несплаті податків. Крім того, для компаній, які можуть виплатити борг, здійснюється реструктуризація заборгованих коштів", - розповів Сергій Янчук.

Загалом із загальної суми погашеної заборгованості, станом на 1 серпня поточного року, надходження від боржників, які перебувають у процедурі банкрутства, склали майже 2,1 млрд. грн. Стягнуто коштів з банківських рахунків на суму 118,4 млн грн, за рахунок вилучення готівки - 2,2 млн грн, за рахунок коштів та майна органів управління державних та комунальних підприємств - 66,4 млн грн. Надходження від реалізації заставного майна склали 60,8 млн грн.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати