14 серпня 2018, 16:20

Пом’якшено вимоги до кредитних посередників банків

Вісник ДФСУ

Нацбанк України пом’якшив вимоги до кредитних посередників банків. Про це повідомляє Вісник ДФСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кувейтська інвестиційна адміністрація виявляє інтерес до участі в приватизації українських підприємств".

Зокрема, надано банкам можливість делегувати контроль за дотриманням працівниками кредитних посередників встановлених вимог (щодо наявності в таких працівників відповідної ділової репутації) не лише кредитним посередникам, які є юридичними особами, але й також кредитним посередникам, які є фізичними особами - підприємцями і мають у штаті найманих працівників.

Також уточнено у Положенні про встановлення вимог до кредитних посередників банків та їх діяльності у сфері споживчого кредитування обсяг інформації про кредитного посередника, яка підлягає розміщенню банком у вільному доступі на власній веб-сторінці у випадках, коли укладені між банком і кредитними посередниками посередницькі договори мають однаковий обсяг переданих банком завдань/повноважень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати