08 квітня 2020, 12:26

ТПП України просить Уряд пришвидшити вирішення кризових явищ в енергетичній сфері

ТПП України

На переконання членської бізнес-спільноти Торгово-промислової палати України, енергетичний сектор, що наразі перебуває у недореформованому стані, потребує докорінних змін. Для вирішення кризових явищ члени ТПП України просять якнайшвидше призначити Міністра енергетики та забезпечити захист довкілля.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет АПУ закликає Прем'єр-міністра негайно призначити Міністра енергетики".

Про це повідомляє ТПП України.

Зазначається, що через занепад переробної промисловості споживання електроенергії в Україні падає. "До основних деформацій, які розбалансовують галузь, відносяться перехресне субсидування населення за рахунок промислових підприємств, відсутність консенсусу щодо "зеленоготарифу, хронічні неплатежі тощо. Дії з реформування Мінекоенерго спричинили призупинення багатьох операційних і робочих процесів", - вказали у ТПП.

При цьому питання екологічної безпеки та сталого розвитку природно-ресурсного потенціалу України також потребують стратегічного врегулювання.

На думку бізнесу, для виходу з кризи необхідно терміново вжити конкретних заходів. Серед пропонованих і першочергових - розробка чіткого плану дій для вирішення системних проблем енергетичної галузі, а також забезпечення безперебійної діяльності підприємств паливно-енергетичного сектора в умовах надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, зросла кількість звернень підприємств, які обґрунтовують свої проблеми форс-мажором.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати