02 квітня 2020, 10:03

Зросла кількість звернень підприємств, які обґрунтовують свої проблеми форс-мажором

ТПП України

Торгово-промислова палата України відзначає істотне зростання кількості звернень підприємств, які намагаються свої звичайні проблеми і невиконання зобов'язань обґрунтувати форс-мажором.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Форс-мажорні обставини у господарських договорах: роз'яснення для бізнесу та правників".

Про це повідомляє ТПП України.

"Торгово-промислова палата України захищає інтереси всього українського бізнесу. Ми вважаємо неприпустимими спроби великої кількості підприємців і підприємств посилатися на форс-мажорні обставини для ухилення від виконання зобов'язань перед партнерами - будь-то український чи іноземний бізнес або фізичні особи. У цих випадках ми відмовляємо у видачі сертифікатів про наявність форс-мажорних обставин", - заявив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Водночас у ТПП України, аналізуючи становище в зв'язку з введенням карантину, звернули увагу на зменшення кількості звернень до ТПП України, що свідчить про здатність підприємців домовлятися про врегулювання проблем у кризовій ситуації.

Нагадаємо, ТПП радить застосувати переговорну процедуру врегулювання відносин між сторонами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати