13 березня 2023, 11:11

ТОВ "Паріматч" заявило про припинення операційної діяльності компанії

ТОВ "Паріматч"

ТОВ "Паріматч", дотримуючись Конституції, законів України та указу Президента України №145/2023 "Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 березня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", повідомило про припинення операційної діяльності компанії. Про це повідомили в ТОВ "Паріматч".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС не ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу Андрію Коболєву".

Як зазначається, платформа для клієнтів недоступна, сайт pm.ua заблоковано. У компанії також розповіли про наступні кроки:

  • повернення грошей клієнтів із балансів. "Ми перебуваємо в пошуку легального механізму повернення коштів. Клієнти можуть бути певні, що всі особисті кошти наразі знаходяться у безпеці, їх заморожено і буде передано в повному обсязі"– йдеться в повідомленні;
  • призупинення всіх партнерських контрактів. У "Паріматч" заявили, що перебувають у пошуку легального механізму погашення фінансових заборгованостей за всі надані послуги;
  • завершення трудових відносин із колективом компанії. "Ми розуміємо, що зупинка всіх операційних процесів компанії не дасть нам можливості виконувати наші зобов'язання перед командою"– вказали в ТОВ "Паріматч".

У компанії також зазначили, що сума фактично сплачених податків та ліцензійних платежів ТОВ "Паріматч" за 2023 становить 485 млн грн, і що очікуватимуть додаткового аналізу і розгляду ситуації навколо санкцій.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 10 березня про запровадження економічних санкцій на 50 років щодо 120 фізичних та 287 юридичних осіб, серед яких букмекерські компанії, зокрема зареєстрована в Україні компанія Parimatch.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати