17 січня 2023, 14:07

Тимчасово припиняти судноплавство під час воєнного стану: Раді рекомендують прийняти законопроєкт

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

На засіданні Комітету з питань транспорту та інфраструктури 12 січня 2023 року було розглянуто проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про внутрішній водний транспорт" щодо судноплавства під час введення воєнного або надзвичайного стану" (реєстр. № 7651). Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реформа пасажирських автобусних перевезень, – Уряд прийняв зміни".

Як зазначається, чинний Закон України "Про внутрішній водний транспорт" передбачає, що навігаційний період на внутрішніх водних шляхах є цілорічним, але не враховує питання судноплавства у період воєнного стану.

З цією метою було розроблено проєкт № 7651, яким Адміністрації судноплавства дозволяється тимчасово припиняти судноплавство в місцевостях, які є небезпечними через наближення до територій, на яких ведуться бойові дії або на яких запроваджено надзвичайний стан.

Комітет ухвалив рішення, за результатами обговорення, рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт за основу та в цілому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати