16 грудня 2021, 12:46

Телеканал «Наш» VS Нацрада: до ОАСК надійшло ще два позови

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справах за позовами  ТОВ «НАШ 365» до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про призначення позапланової безвиїзної перевірки та оскарження її результатів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують перелік осіб, які не підлягають самоізоляції після перетину кордону на в’їзд в Україну"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

ОАСК розглядатиме два дані позови за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Зазначимо, протягом 2021 року до ОАСК надійшло понад 20 позовних заяв щодо оскарження рішень Нацради про призначення чи результати  позапланових безвиїзних перевірок телеканалу.

Окрім цього, нагадаємо, ОАСК відкрив провадження щодо анулювання ліцензії «Наш 365» - Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулась до суду з позовом на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки у якому, зокрема, йдеться про визнання наявності розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, що були поширені в ефірі ТОВ «Наш 365».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати