04 вересня 2020, 13:32

ТЦУ: податківці про деякі особливості заповнення звіту

Вісник ДФСУ

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що форма Звіту про контрольовані операції (далі - Звіт) та Порядок складання Звіту (далі - Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 р. № 8 зі змінами та доповненнями. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Акредитивна форма розрахунків: валютний нагляд за операціями експортерів спрощено".

Зокрема, статтею 10 Конституції України встановлено, що державною мовою є українська мова. 

Враховуючи зазначене, Звіт заповнюється українською мовою. 

Однак, відповідно до п. 2 розділу III Порядку у графі 2 основної частини Звіту "Загальні відомості про контрольовані операції" вказується повне найменування особи - сторони контрольованої операції, яке зазначено у контракті/договорі. 

У разі здійснення господарських операцій із придбання (продажу) товарів (робіт, послуг) з пов’язаними особами - нерезидентами із залученням непов’язаних осіб відповідно до пп. 39.2.1.5 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України зазначається повне найменування нерезидента - пов’язаної особи. 

У разі здійснення господарських операцій (у тому числі внутрішньогосподарських розрахунків) між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні зазначається повне найменування нерезидента. 

Так, згідно з пп. 1 п. 4 розділу IV Порядку у рядку "Повне найменування особи" розділу "Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях" додатка до Звіту зазначається повне найменування, яке зазначено у контракті (угоді). У разі здійснення господарських операцій (у тому числі внутрішньогосподарських розрахунків) між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні зазначається повне найменування нерезидента. 

Враховуючи вищезазначене, відомості щодо повного найменування особи, які наводяться у графі 2 основної частини Звіту "Загальні відомості про контрольовані операції" та у рядку "Повне найменування особи" розділу "Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях" додатка до Звіту зазначаються мовою, наведеною у контракті, при цьому Звіт заповнюється українською мовою. 

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати