04 вересня 2020, 11:55

Акредитивна форма розрахунків: валютний нагляд за операціями експортерів спрощено

Вісник ДФСУ

Національний банк України постановою від 27.08.2020 р. №126 спростив валютний нагляд для експортних операцій українських компаній, що здійснюються з використанням акредитивної форми розрахунків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Е-кабінет: є можливість переглянути раніше подану звітність".

Так, передбачено, що контроль за дотриманням граничних строків розрахунків за такими операціями може припинятися з моменту отримання підприємством коштів від банку в межах акредитиву. 

Також визначено, що страхові (перестрахові) брокери-резиденти мають право купувати іноземну валюту для здійснення розрахунків за договорами про страхування з страховиками-нерезидентами виключно із страхування ризиків, пов'язаних з морськими перевезеннями, комерційною авіацією, запуском космічних ракет і фрахтом (включаючи супутники), якщо об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані з товарами, які транспортуються, та/або транспортним засобом, яким вони транспортуються, та/або будь-яка відповідальність, що виникає у зв'язку з таким транспортуванням товарів. 

Постанова набрала чинності 29.08.2020 р.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати