08 серпня 2022, 16:12

Судитимуть екскерівника ДП «Інформаційні судові системи», який надав доступ до судових реєстрів третім особам

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР завершили досудове розслідування відносно колишнього т.в.о. Генерального директора Державного підприємства «Інформаційні системи» Державної судової адміністрації України. Високопосадовець обвинувачується у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих судових систем.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Колишнє керівництво МВС часів Януковича судитимуть за незаконне постачання гранат з рф"

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Встановлено, що екскерівник держпідприємства надав комерційній структурі несанкціонований віддалений доступ до серверного та мережевого обладнання ДП «ІСС».

Дії чиновника призвели до витоку, втрати, блокування інформації, спотворення процесу її обробки та до порушення встановленого порядку її маршрутизації.

Високопосадовець обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Київська міська прокуратура.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати