01 серпня 2023, 16:04

Суддя Київського райсуду Одеси Людмила Салтан тимчасово відсторонена від здійснення правосуддя

Пресслужба ВРП

1 серпня Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження тимчасового відсторонила суддю Київського районного суду міста Одеси Людмили Салтан від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП 1 серпня звільнила у відставку трьох суддів".

Так, суддя підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а саме у висловленні службовою особою, яка займає відповідальне становище, прохання надати неправомірну вигоду для себе за вчинення такою особою в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої їй влади та службового становища та одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої їй влади та службового становища. За цей злочин передбачено позбавлення волі від 5 до 10 років.

Згоду на утримання під вартою судді ВРП надала 10 квітня 2023 року. Суддю тимчасово було відсторонено від здійснення правосуддя 13 квітня – до 31 травня 2023 року, 26 травня строк продовжено Радою до 26 липня 2023 року.

29 червня 2023 року обвинувальний акт у цій справі надійшов що Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті. Фактично 27 липня відбулося підготовче судове засідання, наразі справа призначена до судового розгляду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати