20 травня 2015, 15:39

Суд завтра розгляне позов щодо відсудження дивідендів "Укрнафти"

РБК-Україна

Господарський суд Києва 21 травня 2015 р. розгляне позов ТОВ "Фінансова компанія "Гамбіт" щодо відсудження дивідендів ПАТ "Укрнафта", повідомляє РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Завтра в господарському суді Києва ключове засідання, яке істотно впливає на процес повернення державі контролю над Укрнафтою! Приват здійснює в суді "міжсобойчик", коли і Позивач, і Відповідач фактично є пов'язаними особами та координують свої дії. Це видно, зокрема, з того, що ФК Гамбіт є засновником купи підприємств, що входять до складу групи Приват, а директор цього ТОВ пан Ігнатьєв є одночасно керівником багатьох підприємств цієї групи", - написав у своєму Facebook в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

Він також підкреслив, що правління "Укрнафти" вже третій місяць не відповідає на офіційні звернення, які спрямовані на виконання вимог статуту та чинного законодавства.

"Сама суть позову абсурдна - Гамбіт вважає, що НАК Нафтогаз не представлений в наглядовій раді "Укрнафти", оскільки зборами обрано фізичних осіб. станом на сьогодні, усі зазначені фізичні особи є керівниками Нафтогазу та діють виключно в інтересах держави. Строк позовної давності Позивачем порушений, але суд не взяв це до уваги", - зазначив Пасішник.

Він додав, що "Гамбіт" вже подавав заяву про вжиття заходів для забезпечення позову шляхом зупинення роботи наглядової ради і, отримавши відмови в його задоволенні, вдруге подав зазначене клопотання.

Пасішник також нагадав, що 26 травня набирають чинності законодавчі зміни, які надають можливість "Нафтогазу" самостійно проводити засідання спостережної ради, враховуючи наявність більшості у його складі представників держкомпанії.

Нагадаємо, в квітні "Укрнафта" заявила про списання боргу перед "Нафтогазом" у зв'язку з зарахуванням зустрічних вимог.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати