23 грудня 2020, 9:00

Суд затвердив мирову угоду у справі щодо стягнення заборгованості з Інтертелекому

Судова влада України

Господарський суд Одеської області затвердив мирову угоду у справі щодо стягнення заборгованості з Інтертелекому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК анулював реєстраційні свідоцтва 5 партій".

Про це повідомляє Судова влада України.

В провадженні Господарського суду Одеської області знаходилась справа за позовом Концерну радіомовлення, радіозв’язку (Концерн РРТ) до ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації" (ТОВ "Інтертелеком") про стягнення заборгованості за Договором про надання телекомунікаційних послуг з експлуатаційно-технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання в розмірі майже 25 млн грн.

11 грудня 2020 року до суду надійшла спільна заява Концерну РРТ та ТОВ "Інтертелеком" про затвердження мирової угоди. Сторони домовились про те, що ТОВ "Інтертелеком" з метою мирного врегулювання спору зобов`язується погасити заборгованість перед Концерном РРТ шляхом передачі від ТОВ "Інтертелеком" до Концерну РРТ оптичного волокна, обладнання та устаткування.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 11 грудня 2020 року спільну заяву сторін було задоволено, затверджено мирову угоду та закрито провадження у справі.

Нагадаємо, ВРП внесе Президентові України подання про призначення шести кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати