24 травня 2023, 12:12

Суд виніс вирок мешканці Чернігівської області за несанкціоноване поширення інформації про розташування ЗСУ

Чернігівський районний суд Чернігівської області

22 травня 2023 року Чернігівським районним судом Чернігівської області оголошено вирок у кримінальному провадженні по обвинуваченню громадянки Д. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 114-2 КК України (Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС вказав на ефективний спосіб захисту у спорі про рухоме майно, щодо якого укладено кілька правочинів"

Про це повідомляє Чернігівський районний суд Чернігівської області.

Мешканка с. Жукотки Чернігівського району Чернігівської області почала підтримувати постійний зв'язок за допомогою месенджера, з невстановленим в ході досудового слідства представником військових підрозділів зс рф.

Громадянка Д. усвідомлювала, що це представник військових формувань рф, приймає участь у збройній агресії проти України, а передача йому будь-яких відомостей військового чи оборонного характеру зашкодить національній безпеці України.

Достовірно усвідомлюючи вказані обставини, Д. прийняла протиправне рішення за грошову винагороду на регулярній основі надавати вказаній особі як представнику рф відомості щодо переміщення, руху та розташування Збройних Сил України та інших військових формувань.

Обвинувачена Д. визнала себе винною, щиро розкаялася, засудивши свій вчинок.

Суд визнав Д. винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 114-2 КК України, та призначив їй покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на строк 6 років.

Наразі вирок ще не набрав законної сили.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати