26 липня 2021, 17:14

Суд підтвердив законність виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ "АКБ "Новий"

Пресслужба НБУ

Шостий апеляційний адміністративний суд 26 липня 2021 року відмовив у задоволенні апеляційної скарги акціонера ПАТ "АКБ "Новий" та залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 березня 2021 року, яким було повністю відмовлено в задоволенні позову акціонера про скасування рішень Національного банку про відмову в погодженні плану припинення банківської діяльності та віднесення банку до категорії неплатоспроможних.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Національний банк України підвищив облікову ставку до 8%"

Про це повідомляє пресслужба НБУ. 

Позивачем у цій справі є власник істотної участі Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля", яке володіло 18,3297% акцій ПАТ "АКБ "Новий".

"Національний банк вітає законне та обґрунтоване судове рішення. Суд вкотре підтвердив, що банк "Новий" був правомірно виведений із ринку. Акціонер банку мав можливість, однак не виконав програму капіталізації, що поставило під загрозу інтереси вкладників і кредиторів. Тож виведення неплатоспроможного банку з ринку є очікуваним наслідком такої бездіяльності його власників", – прокоментував рішення суду начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати