03 грудня 2021, 12:18

Сторінка 7ААС верифікована на Facebook

Пресслужба 7ААС

Сторінка Сьомого апеляційного адміністративного суду верифікована на Facebook. Тепер біля назви сторінки суду у цій соціальній мережі можна побачити «синю галочку».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ця відмітка свідчить, що ви перебуваєте на офіційній сторінці установи і саме тут публікується інформація з перших уст. Аудиторія має бути впевненою у достовірності інформації, яку знаходить у медіапросторі. Тож верифікація сторінки 7ААС є абсолютним підтвердженням як нашої відкритості, так і автентичності публікацій.

Для чого потрібна «синя галочка»?

Державні установи, зокрема і суди, активно використовують соціальні мережі.  Вони стали не лише засобом спілкування між колегами, родичами чи друзями, а й джерелом інформації для громадськості, професійних спільнот та журналістів.

Комунікація судів у просторі соціальних мереж наразі є дуже активною і це вкрай важливо, адже саме популярність соцмереж у суспільстві дозволяє забезпечувати оперативність. При цьому для аудиторії важливо мати підтвердження істинності матеріалу  і  її достовірності. Тут на допомогу приходить процес верифікації даних сторінки установи. Таким чином, особлива відмітка є контрольним підтвердженням автентичності інформації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати