03 серпня 2020, 18:48

Слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід голові ДСА України

Прес-служба ВАКС

Сьогодні, 3 серпня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора САП та обрав запобіжний захід голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку у вигляді особистого зобов’язання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Питання визначення нормативів навантаження суддів винесено на обговорення суддівської спільноти, - ВРП".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

"На підозрюваного покладено обов’язки: прибувати до слідчих детективів НАБУ, прокурорів та суду за першою вимогою; повідомляти слідчих, прокурорів та суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними, свідками у даному кримінальному провадженні, а також потерпілими", - вказали у ВАКС.

Строк дії обов’язків - до 16 вересня 2020 р.

ВАКС

"Повний текст ухвали буде проголошений 6 серпня 2020 р. о 16:00Нагадаємо, голову ДСА України підозрюють у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ст. 351-2, ч. 1 ст. 369-2 КК України", - заявили у суді.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати