11 грудня 2020, 17:10

Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця року

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України платники податку мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спрощена система оподаткування: з 2021 року нові ліміти прив'язані до мінімальної зарплати".

Так, для отримання податкової знижки до контролюючого органу необхідно подати річну податкову декларацію, в якій відображаються підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум.

Так, декларація за 2019 рік подається до 31 грудня 2020 року включно.

У ДПС звертають увагу, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання – це документально підтверджена сума (вартість) витрат у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення їх загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

Більш детальну інформацію щодо витрат, за якими фізична особа має право на податкову знижку, можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, змінено механізм контролю за бюджетною дотацією сільгоспвиробникам.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати