02 лютого 2021, 15:23

СЕТАМ продало майна на 14 млрд грн

Прес-служба Мін’юсту

Державне підприємство "СЕТАМ" (Міністерства юстиції України) починаючи з 2014 року на електронному майданчику OpenMarket провело 68 152 успішних аукціонів на загальну суму 14 027 817 302 грн. Завдяки відкритій конкуренції на торгах наші партнери додатково отримали 1,41 млрд грн. Середній приріст по реалізованим лотам — 12%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Органи ДВС стягнули з боржника аліменти за 11 років".

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

База користувачів аукціону є найбільшою в Україні. На сьогодні це майже 85 тис учасників, і кожного дня додаються нові.

Найбільше лотів (74,5% від загальної чисельності) на онлайн-аукціонах було реалізовано від Державної виконавчої служби та приватних виконавців.

Повна статистика по продавцях за весь час:

Picture1

Серед категорій, з проданого майна, найбільше було реалізовано об'єктів нерухомості та транспортних засобів. Повна статистика по категоріям за весь час:

Picture2

"Вже стає гарною традицією заробляти по 1 мільярду кожні 4 місяці. Сподіваюся, що в майбутньому за такий термін ми будемо продавати на декілька мільярдів більше. Особливо враховуючи, що з кожним днем у нас збільшується кількість партнерів, а з ними й збільшується кількість перевірених лотів, які можуть зацікавити наших користувачів", — наголосив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

Нагадаємо, АПВУ заявила про тиск на Інститут приватних виконавців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати