05 серпня 2015, 14:56

Секція рекомендувала ВРЮ призначити 12 кандидатів на посади суддів вперше

Прес-служба Вищої ради юстиції

4 серпня 2015 року відбулося чергове засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. Відповідно до порядку денного секція розглянула 19 матеріалів стосовно призначення кандидатів на посади суддів вперше.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Заслухавши доповідь члена Вищої ради юстиції Вадима Беляневича, секція вирішила відкласти внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих судів у Донецькій та Луганській областях, місті Донецьк через припинення здійснення правосуддя на окупованих територіях відповідно до Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції».

Секція вирішила відкласти також розгляд матеріалів про призначення кандидата на посаду судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим через те, що відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» правосуддя судами Автономної Республіки Крим та міста Севастополя не здійснюється.

За результатами розгляду  секція рекомендувала Вищій раді юстиції ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення 12 кандидатів на посади суддів місцевих судів вперше, оскільки вони відповідають усім кваліфікаційним вимогам та успішно склали іспит.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати