05 травня 2023, 17:11

СБУ ліквідувала ще 4 канали втечі «ухилянтів» за кордон: серед затриманих – власниця приватної клініки

Пресслужба СБУ

Служба безпеки ліквідувала ще чотири канали нелегального виїзду за кордон українських громадян призовного віку. Організатори оборудок пропонували військовозобов’язаним своє сприяння у незаконному перетині кордону з підробленими документами або в обхід контрольно-пропускних пунктів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «СБУ викрила бізнесмена зі Львова, який постачав до рф Роллс-Ройси та Майбахи»

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Вартість таких «послуг» становила від 2 до 15 тис. дол. Сума залежала від регіону і терміновості виїзду.

Так, у Дніпрі викрито місцевого жителя, який «на замовлення» підробляв довідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я.

У Чернівецькій області задокументовано протиправну діяльність пастора однієї з протестантських церков. Разом із двома спільниками він допомагав «ухилянтам» тікати до Молдови через так звану «зеленку».

На Черкащині повідомлено про підозру директорці приватної клініки. Посадовиця безпідставно оформляла своїм «пацієнтам» пакет документів, що засвідчував нібито наявність у них тяжких захворювань. Потім такі «довідки» подавали до розгляду військово-лікарської комісії.

В Одеській області ліквідовано ще один канал нелегальної міграції. Зловмисники пропонували своїм клієнтам «приховані» маршрути перетину кордону в Болградському районі.

За всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Дніпропетровській, Одеській, Черкаській та Чернівецькій областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати