04 липня 2022, 12:55

Руслан Стефанчук оголосив конкурс на посаду радника Голови ВРУ

Пресслужба ВРУ

Голова Парламенту Руслан Стефанчук оголосив конкурс на посаду радника Голови Верховної Ради з питань приведення національного законодавства до acquis communautaire.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент, Голова ВРУ та Прем'єр-міністр підписали Спільну заяву щодо повноцінного членства України у ЄС"

"Як ви знаєте, 23 червня Україна офіційно отримала статус кандидата на членство в ЄСю, а прапор Європейського Союзу урочисто встановили у стінах Парламенту. І це символізує початок нової ери парламентаризму! Попереду багато завдань та викликів. Якщо ви відчуваєте, що зможете долучитись до цієї важливої міссії та стати членом крутої команди - заповнюйте анкету",- написав Руслан Стефанчук.

Дедлайн до 10.07.2022.

Вимоги:

Професійні вимоги:

  • Вища освіта за спеціальностями: «Право» та/або «Міжнародні відносини»
  • Знання іноземних мов
  • Досвід роботи у сферах європейської інтеграції та/або міжнародних відносин не менше 2 років

Особистісні якості:

Патріотизм, чесність, відповідальність, висока працездатність, цілеспрямованість, ініціативність, креативність, бажання самовдосконалюватися та бути долученим до процесу зміни України на краще.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати