28 лютого 2020, 12:57

​РСУ затвердила делегатів на ХVІІІ з’їзд суддів України

Прес-служба РСУ

28 лютого під час засідання Рада суддів України визначилася з низкою питань, що стосуються організації і проведення ХVІІІ з’їзду суддів України, котрий відбудеться 6-7 квітня 2020 року у Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РСУ анонсувала проєкт "Зручний суд" для місцевих судів".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Зокрема, заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Богдана Моніча, члени Ради рішенням №10 затвердили кількість делегатів на ХVІІІ з’їзд суддів України. Вона становитиме 278 делегатів.

Як зазначається, було вирішено наступні питання:

  • Для обрання делегатів на з'їзд Спільні збори суддів місцевих загальних судів України мають бути скликані та проведені до 25 березня2020 року.
  • Рада також рекомендувала головам місцевих загальних судів провести збори суддів в місцевих загальних судах по виборах таємним голосуванням делегатів на Спільні збори не пізніше, ніж за 2 тижні до дати проведення Спільних зборів, та затвердила перелік членів Ради суддів України, уповноважених Радою суддів України ініціювати створення організаційного комітету по підготовці і проведенню Спільних зборів в областях.
  • Протоколи про обрання делегатів з’їзду направити до Ради суддів України необхідно у строк до 27 березня 2020 року.
  • Цим же рішенням Рада суддів України затвердила План організаційних заходів з підготовки та проведення XVIІІ з'їзду суддів України.

Також, РСУ затвердила склад організаційних комітетів з підготовки XVIІІ з'їзду суддів України.

Читайте також: "XVIII черговий з'їзд суддів України відбудеться 6-7 квітня 2020 року".

Так, заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Богдана Моніча про затвердження складу Організаційних комітетів було затвержено склад оргкомітетів.

Таким чином, підготовкою до проведення XVIІІ з'їзду суддів України займатимуться 128 уповноважених осіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати