15 лютого 2020, 11:33

РСУ анонсувала проєкт "Зручний суд" для місцевих судів

Прес-служба РСУ

Виконувач обов’язків Голови Ради суддів України Вадим Бутенко провів робоче засідання Комітету Ради з питань комунікації з міжнародними організаціями спільно з представниками донорських проектів, які працюють у судовій сфері.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Читайте також: "Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР".

За інформацією прес-служби РСУ.

Так, під час засідання представники міжнародних проектів представили свої напрацювання щодо проєктів «Зручний суд» та «Модельний суд». Проєкти наразі реалізовується у пілотних судах, а це: Святошинський, Голосіївський, Деснянський районні суди міста Києва, Краматорський міський суд Донецької області, Корольовський районний суд міста Житомира та Лозівський міськрайонний суд Харківської області.

Суть проєктів полягає в наявності функціональних інформаційних табло, де розміщуватиметься інформація як про суд, так і зразки документів, які подаються заявниками, а також в організації зрозумілого позначення місць загального користування, починаючи від напрямків руху у приміщенні, і закінчуючи місцем для підзарядки мобільних пристроїв.

Анна Адамська - Галланд, головний міжнародний експерт Проекту ЄС "ПРАВО-Justice" у свою чергу проінформувала присутніх, що у проекті розпочалася робота над розробкою так званого бренд-бук місцевих загальних судів, який полягає у затвердженні "корпоративних кольорів", розмірів і форматів поліграфічної продукції і навіть персональних бейджів.

"Ми розробляємо свої пропозиції, використовуючи досвід організації роботи в європейських судах відповідного місцевого рівня, але свідомі того, що остаточне рішення прийматиметься Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України", - сказала експертка.

Нагадаємо, хто чим маніпулює: ВРП VS міжнародні організації.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати