09 квітня 2024, 14:30

Розробка стратегії МСП: урядовці провели публічні консультації

Пресслужба Мінекономіки

5 квітня 2024 року відбулися консультації з представниками Обласних військових адміністрацій у межах розробки Стратегії відновлення малого та середнього підприємництва до 2027 року. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін підтримав ініціативу, яка полегшить оренду державної нерухомості для надавачів соціальних послуг".

Розробкою документа спільно займаються Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації та Офіс з розвитку підприємництва та експорту.

Стратегія розробляється в межах проєкту Good Governance Fund "Ревіталізація бізнес-клімату в Україні", який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії. Імплементатори проєкту Abt Britain та Київська Школа Економіки.

Під час заходу Міністерство економіки України презентувало проєкт Стратегії МСП.

Зокрема, заступник Міністра Олексій Соболев розповів про перебіг розробки документа та його доопрацювання: "Стратегія відповідає основним запитам бізнесу та направлена на забезпечення системної підтримки та розвитку МСП, усунення перешкод з боку держави для ведення бізнесу та створення належних умов для його сталого розвитку. Стратегія узгоджена з усіма національними стратегічними документами та спирається на реформи, передбачені в Плані України. Ми цінуємо внесок місцевої влади у забезпечення економічної стабільності та переконані, що спільними зусиллями зможемо відновити економіку України та залучити інвестиції".

Мета Стратегії – розв'язання нагальних проблем малого та середнього бізнесу в Україні. Зокрема, таких, як доступ до фінансування, перебої з логістикою,  зниження купівельної спроможності та нестача кваліфікованих кадрів. 

У довгостроковій перспективі метою впровадження Стратегії є зростання та цифрова трансформація МСП, інтеграція малих та середніх підприємств у європейський ринок, підвищення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу відповідно до стандартів ЄС.

Як зазначається, ухвалення документа є однією з вимог Європейської комісії (Звіту Європейської комісії щодо України в межах розширення ЄС). До кінця травня проєкт Стратегії з урахуванням наданих пропозицій та зауважень передадуть на розгляд Кабінету Міністрів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати