26 березня 2020, 12:13

Родинам загиблих в АТО нададуть одноразову допомогу

Прес-служба Міністерства у справах ветеранів

25 березня, під час засідання Кабінету Міністрів України, членами Уряду було затверджено Розпорядження КМУ «Про виділення коштів для надання допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час антитерористичної операції та особам, які стали особам з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або захворювань одержаних під час участі у зазначеній операції».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Лікарням передадуть конфіскований товар протиепідеміологічного призначення".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства у справах ветеранів.

Як зазначається,відповідно до розпорядження з резервного фонду Держбюджету, Міністерству у справах ветеранів буде виділено 35, 648,4 тисяч гривень на надання одноразової допомоги 19-м родинам, членам сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС та 23-м особам з інвалідністю внаслідок війни при участі в АТО/ООС

«Сьогодні непростий період в житті країни, коли вимушені карантинні заходи створюють нові соціальні виклики. Ветерани з інвалідністю і родини загиблих, які захищаючи країну втратили найцінніше – життя і здоров’я, мають відчувати підтримку держави», - сказав Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.

На виконання розпорядження КМУ,  Мінветеранів  має  у тижневий строк затвердити, узгоджений з Міністерством фінансів та Міністерством економічної торгівлі та сільського господарства,  перелік витрати з наданням допомоги.

Нагадаємо, в Україні винесли перший вирок за злочин проти адвоката.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати