28 листопада 2023, 12:12

«Рівнегаз», «Чернівцігаз» та «Запоріжгаз» перейшли під контроль держави

Пресслужба Міненерго

Кількість облгазів, які перейшли в управління держави, зросла до 22-х: газорозподільні підприємства АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз»перейшли під контроль держави і будуть працювати у складі НАК «Нафтогаз України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Суд вчергове підтвердив неможливість повернення ПриватБанку колишнім власникам»

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Повернення газорозподільної інфраструктури під контроль держави є частиною реалізації реформи з деолігархізації України.

Старт відповідному процесу було дано у листопаді 2022 року, коли Уряд за пропозицією Міністра енергетики Германа Галущенка ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газорозподільних мереж державної форми власності, яке запустило процес повернення державного майна під контроль держави.

Мета такого рішення в умовах війни - забезпечення національної та енергетичної безпеки.

«Завдання держави - забезпечити громадянам безперебійне газопостачання. До того ж процес повернення мереж в управління держави дає старт розв’язанню проблем, що виникли після приватизації облгазів, яка відбулася понад 10 років тому», - зазначив Герман Галущенко.

Сукупно три підприємства, які перейшли під контроль держави, будуть обслуговувати майже мільйон клієнтів.

У жовтні - листопаді під контроль держави було передано АТ «Волиньгаз», АТ «Чернігівгаз» та АТ «Закарпатгаз».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати