17 листопада 2021, 18:54

Рішення у справі за позовом до судновласника «Delfi» залишено без змін

Прресслужба Господарсткого суду Одеської області

У Господарському суду Одеської області перебувала справа за позовом Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» до судновласника «Delfi» про стягнення  збитків внаслідок ліквідації морської аварії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба Господарсткого суду Одеської області.

У лютому 2021 року суд задовольнив вимоги ДП «АМПУ» в особі Одеської філії ДП «АМПУ» до MISTER DRAKE PC про стягнення збитків в повному обсязі та встановив наявність вини відповідача у тривалій бездіяльності щодо усунення шкідливих наслідків зазначеної морської події. 

В подальшому відповідачем була подана апеляційна скарга до Південно-західного апеляційного господарського суду, в якій він просив апеляційний суд скасувати вказане рішення Господарського суду Одеської області повністю та ухвалити нове рішення щодо відмови в задоволені позовних вимог у повному обсязі.

Постановою Південно-західного апеляційного господарський суду рішення Господарського суду Одеської області залишено без змін.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати