16 червня 2020, 18:42

Рішення щодо конфіскації коштів компаній, пов’язаних із Януковичем, не було предметом розгляду, - ВС

Прес-служба Верховного Суду

У зв’язку з поширенням у деяких соціальних мережах та ЗМІ інформації про те, що Верховний Суд скасував судове рішення щодо спецконфіскації коштів колишнього Президента України Віктора Януковича, ВС повідомив таке.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вже 275 органів судової влади у 20 областях України охороняються Службою судової охорони".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Так, 16 червня 2020 р. Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розглянув касаційні скарги представників юридичних осіб "Aldoza Investments Limited", "Wonderbliss Ltd", "Opalcore Ltd", "Erosaria Ltd", "Akemi Management Limited", "Loricom Holding Group Ltd", "Foxtron Networks Limited", які оскаржували ухвалу Апеляційного суду Донецької області від 24 травня 2017 р.

Згідно з цією ухвалою, зазначеним представникам було відмовлено у відкритті провадження за їхніми апеляційними скаргами на вирок Краматорського міського суду Донецької області від 28 березня 2017 р. щодо Аркадія Кашкіна. Цим вироком було затверджено угоду між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості та визнано винним А. Кашкіна за ч.1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 (злочин, вчинений злочинною організацією), ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) КК України.

Як зазначається, ККС ВС скасував ухвалу апеляційного суду про відмову у відкритті апеляційного провадження та призначив новий розгляд у суді апеляційної інстанції. При цьому вирок Краматорського міського суду Донецької області від 28 березня 2017 р. щодо Аркадія Кашкіна не був предметом розгляду у ВС.

Повний текст постанови ККС ВС буде проголошено 22 червня 2020 р. о 12:00 (справа №234/4135/17к, провадження №51-6292км18).

Нагадаємо, ВП ВС вирішила правову проблему щодо правонаступництва АТ "Укрзалізниця".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати