16 червня 2020, 17:47

Вже 275 органів судової влади у 20 областях України охороняються Службою судової охорони

Служба судової охорони

Чотири органи судової влади в різних куточках України впродовж останніх днів перейшли під охорону Служби судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


photo_2020-06-16_13-40-36

Читайте також: "КЦС ВС наголосив на необхідності розмежовувати зловживання процесуальними і матеріальними правами".

Про це повідомляє прес-центр Служби судової охорони.

Так, сьогодні, 16 червня, на Закарпатті другий корпус Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області взятий під охорону Службою судової охорони. Відтепер безпеку та громадський порядок у ньому забезпечуватимуть тільки співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

Водночас співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області з початком несення служби у Кременецькому районному суді привітали голова суду Галина Білосевич та заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Василь Довганич.

Також сьогодні Полтавський районний суд перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області, а напередодні на Слобожанщині під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області перейшов Фрунзенський районний суд м. Харкова. Це вже 14-та судова установа, яка  відтепер під охороною Служби судової охорони.

Як зазначається, наразі під охороною Служби вже перебуває 275 органів судової влади у 20 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 900 співробітників Служби судової охорони.

Нагадаємо, ВС розглянув справу щодо відчуження частини земельної ділянки для будівництва дороги.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати