28 серпня 2015, 10:44

Реформа з децентралізації стане однією з найсистемніших реформ в історії України - Гройсман

Прес-служба Голови Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликає депутатські фракції і групи попередньо схвалити законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, повідомляє прес-служба Голови Верховної Ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Я закликаю усіх бути конструктивними і знайти аргументи для підтримки цих змін, аби розпочалася реальна децентралізація», - сказав В.Гройсман, відкриваючи у четвер нараду з лідерами фракцій і груп Верховної Ради України.

При цьому керівник Парламенту особливо наголосив, що сьогодні поширюється чимало неправдивих тверджень щодо запропонованих змін до Конституції, аби будь-якою ціною не допустити цієї реформи. «Граючи на нашому патріотизмі, нас лякають тим, чого в Конституції немає» - наголосив він. «Я готовий до будь-якої дискусії, якщо будуть наведені реальні, а не придумані аргументи», - зазначив він.

В.Гройсман також акцентував, що пропоновані зміни повністю відповідають Європейській хартії з місцевого самоврядування.

«Це буде одна з найбільших і найсистемніших реформ в історії України», - заявив Голова Верховної Ради.

Як повідомлялося раніше, законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади (реєстр. № 2217а) розглядатиметься на пленарному засіданні 31 серпня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати