06 червня 2020, 9:58

Реєстр великих платників у 2021 році скоротиться

Офіс великих платників податків ДПС

На законодавчому рівні прийнято рішення щодо зміни критеріїв віднесення платників податків до категорії великих. Так, наразі Податковим кодексом України (зі змінами) передбачено, що великий платник податків - це, зокрема, юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 млн євро, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України (крім митних платежів) за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 млн євро.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Документальна позапланова перевірка: що треба знати при ліквідації підприємства".

Про це повідомляє Офіс великих платників податків ДПС.

У ДПС нагадали, що зміни відбулися в частині збільшення обсягів платежів до Державного бюджету України - з суми, що перевищувала еквівалент 1 млн євро, до суми, що перевищує 1,5 млн євро.

Також звертається увага платників, що включення підприємств до Реєстру великих платників податків на 2021 рік відбуватиметься за оновленими критеріями, а відтак при здійсненні заходів з податкового планування на майбутній рік, підприємство вже сьогодні може визначитися із потенційним місцем обліку і податкового супроводження в органах Державної податкової служби України.

Нагадаємо, Уряд оновив перелік офшорних зон.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати