09 серпня 2022, 14:46

РАУ призначила т.в.о керівників РАмК і КДКА м. Києва

Пресслужба НААУ

РАУ призначила Вадима Красника тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи Ради адвокатів міста Києва, Тетяну Гнатюк – тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи КДКА м. Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які питання зараз турбують адвокатську спільноту: результати засідання РАУ"

Рада адвокатів України затвердила у новій редакції Положення про Раду адвокатів міста Києва та як засновник юридичної особи призначила тимчасового виконувача обов’язків керівника юридичної особи - Ради адвокатів міста Києва для вирішення поточних питань органу з Податковою адміністрацією, заборгованістю із виплати зарплат працівникам Секретаріату, погашення орендної плати тощо. Аналогічне рішення прийнято і стосовно КДКА м. Києва.

У відповідних рішеннях РАУ посилається на те, що Звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва від 07.11.2021 року визнана такою, що відбулась із порушеннями приписів Закону №5076-VI та рішень вищих органів адвокатського самоврядування. Всі прийнятті рішення Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва від 07.11.2021 року є такими, що не мають юридичних наслідків.          

Цими рішеннями РАУ стабілізувала роботу РАмК і КДКА у розрізі їхніх повноважень виключно як юридичних осіб в умовах воєнного стану, коли немає можливості провести конференцію адвокатів столиці для обрання повноважного складу  і відновлення повноцінної роботи органів адвокатського самоврядування, враховуючи припинення  повноважень членів Ради адвокатів міста Києва та її голови Рябенка П.К., обраних Конференцією адвокатів міста Києва 08.10.2016 року, членів КДКА і її голови Орлова І.Ф.

Рішенням Ради адвокатів України № 8 від 28.01.2022 року утворено Організаційний комітет з проведення конференції адвокатів міста Києва для забезпечення проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва.

Проте, враховуючи Указ Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 року, яким в Україні введено воєнний стан у зв’язку з агресією російської федерації проти України; проведення загальних зборів адвокатів та конференції адвокатів міста Києва неможливо до закінчення дії воєнного стану в Україні.

Відтак, РАУ затвердила в новій редакції Положення  про РАмК та Положення про КДКА з метою збереження та оптимального використання та утримання майна цих юридичних осіб, виконання законодавчих вимог трудового, податкового, регуляторного та іншого законодавства України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати