28 травня 2020, 16:40

Раді пропонують знову продовжити час для розмитнення транспортних засобів

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3539 від 26.05.2020 р. "Про внесення змін до Митного Кодексу України щодо відповідальності за перевищення строку тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують змінити джерела доходів державного та місцевих бюджетів".

Зазначається, що законопроект розроблено з метою надання можливості особам, які ввезли транспортні засоби на митну територію України завершити митні формальності протягом 180 днів з моменту прийняття цього закону без застосування до них штрафних санкцій.

Так, проектом Закону пропонується внести наступні зміни до Митного кодексу України:

Розділ XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" доповнити пунктом 97 такого змісту: "Тимчасово, протягом 180 календарних днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного Кодексу України щодо відповідальності за перевищення строку тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування" не застосовується відповідальність за перевищення строку тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України більше ніж на тридцять діб, а так само втрата цих транспортних засобів, у тому числі їх розкомплектування, що визначена ч.6 ст. 481 цього Кодексу, та за перевищення встановленого статтею 95 цього Кодексу строку доставки транспортних засобів особистого користування та транспортних засобів комерційного призначення більше ніж на тридцять діб, а так само втрата цих транспортних засобів, у тому числі їх розкомплектування, що визначена ч.6 ст. 470 цього Кодексу."

Таким чином, прийняття вказаного проекту Закону України сприятиме:

  • створенню правових передумов для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, ввезених раніше на митну територію України;
  • комплексному врегулюванню питання доступності для українців як нового, так й недорогого, але якісного, вживаного транспорту з метою врахування інтересів усіх верст населення України.

Нагадаємо, Комітет рекомендував Раді прийняти за основу законопроект щодо питань діяльності професійних спілок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати