04 липня 2020, 12:52

Раді пропонують внести зміни до КЦЗУ щодо удосконалення моніторингу загрози виникнення надзвичайних ситуацій

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3778 від 02.07.2020 "Про внесення змін до Кодексу цивільного захисту (щодо удосконалення моніторингу та заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують запровадити єдиний механізм реструктуризації боргів за комуналку".

Зазначається, що метою та завданням законопроекту є удосконалення моніторингу та виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та своєчасного оповіщення людей у зоні можливого ураження, пов’язаних з небезпекою на об’єктах з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій загальнодержавного, регіонального або місцевого рівня, об’єктах з масовим перебуванням людей (об’єктах з постійним  або тимчасовим перебуванням у них від 50 та більше осіб, крім дитячих дошкільних, навчальних, лікувально-профілактичних закладів зі стаціонарними відділеннями, будинків-інтернатів загального та  спеціального  типу, санаторіїв), інших об’єктах, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Так, проектом Закону передбачається прямо визначити обов’язки суб’єктів господарювання, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо створення автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій загальнодержавного, регіонального або місцевого рівня, об’єктах з масовим перебуванням людей (об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням у них від 50 та більше осіб, крім дитячих дошкільних, навчальних, лікувально-профілактичних закладів зі стаціонарними відділеннями, будинків-інтернатів загального та  спеціального  типу, санаторіїв), інших об’єктах, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Нагадаємо, прийнято за основу законопроект про "зелену" енергетику.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати