07 листопада 2020, 12:48

Раді пропонують виплачувати компенсації за рішеннями ЄСПЛ коштом посадових осіб

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт 4316 від 04.11.2020 р. "Про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (щодо вдосконалення процедури виконання рішень Європейського суду з прав людини)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують збільшити кількість голосів для ухвалення рішень КСУ".

Законопроєктом передбачається доповнити статтю 3 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" частиною  такого змісту: "Видатки Державного бюджету України на виконання Рішення відшкодовуються Державі за рахунок посадових осіб, незаконні дії або бездіяльність яких спонукали Стягувача подати заяву до Суду за захистом його порушених прав".

Також пропонується доповнити статтю 16 Закону частиною такого змісту: "У разі невиконання вимог, передбачених Конституцією України, законодавством України та норм міжнародного права, з метою попередження завдання шкоди іміджу Держави, посадові особи дії або бездіяльність яких призвела до подання Стягувачем заяви до Суду за захистом його порушених прав і за наслідками розгляду якої на користь Стягувача постановлено Рішення, позбавляються права  обіймати певні посади або займатися певною діяльністю".

Нагадаємо, ВРУ прийняла закон щодо організації діяльності закладів професійної освіти.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати