14 січня 2021, 16:08

Раді пропонують відкласти остаточний перехід на електронний документообіг

У Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону №4586 "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Податковий борг державних і комунальних підприємств при приватизації будуть списувати: законопроєкт".

Необхідність відтермінування пояснюється тим, що "протягом 2020 року до Регламенту Верховної Ради було внесено низку змін, зокрема посилено контрольну функцію Верховної Ради й передбачено низку нових документів, що мають опрацьовуватись у парламенті. Наведені уточнення вимагають створення нових алгоритмів у програмному забезпеченні електронного документообігу та відповідного часу для цього".

"Крім того, практика використання зазначеної автоматизованої системи засвідчила необхідність уточнення переліку документів, що мають створюватися у паперовій формі. За такої ситуації вбачається за доцільне продовжити період дослідної експлуатації єдиної автоматизованої системи роботи з документами з метою удосконалення її функціоналу відповідно до оновлених парламентських процедур", - ідеться у пояснювальній записці.

 

Зазначається, що поданий законопроєкт спрямовано на створення умов для повноцінного введення в промислову експлуатацію єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України.

Так, проєкт Закону передбачає, що до першого дня сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання документи, передбачені Регламентом Верховної Ради України, створюватимуться у паперовій або електронній формі.

про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати