11 лютого 2021, 14:50

Раді пропонують позбавити уряд зайвих повноважень

Верховною Радою України одержано на розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо позбавлення Кабінету Міністрів України невластивих повноважень» № 5052 від 09.02.2021.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Виграш у покер до 50 тис грн не буде оподатковуватися - подано законопроєкт"

Автори законопроєкту вважають, що наразі Кабінет Міністрів перевантажений повноваженнями, що обмежує його можливість зосередитися на обговоренні стратегічно важливих питань та формуванні державної політики у сферах, віднесених до його компетенції. Отже, ініціатори проєкту переконані, що існує необхідність позбавлення Уряду низки повноважень відомчого характеру.

Тому проєкт Закону передбачає внесення змін до 30 законодавчих актів щодо позбавлення Уряду 54 повноважень та покладення їх на центральні органи виконавчої влади, інші державні органи відповідно до компетенції.

Прийняття Закону має дозволити Уряду зосередитися на вирішенні питань стратегічного характеру та формуванні політики держави, відповідно до визначених, оновлених повноважень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати