19 січня 2022, 13:47

Рада суддів України збереться на засідання 28 січня 2022 року

Пресслужба РСУ

Перше у цьому році засідання Ради суддів України відбудеться 28 січня 2022 року. Про це йшлося під час робочої наради членів РСУ з Головою Ради Богданом Монічем. Під час наради було обговорено питання, що пропонуються до внесення в порядок денний.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують окремі пункти Положення про помічника адвоката"

Про це повідомляє пресслужба РСУ.

Серед питань члени Ради планують затвердити графік проведення засідань на 2022 рік, роз’яснити порядок надання компенсацій суддям та працівникам апарату суду у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці та відновити роботу робочої групи з розробки Правил професійної етики та поведінки учасників судочинства.

Голова Ради суддів України також інформував колег про перебіг робіт з відновлення електронних сервісів судової влади після кібератаки, що відбулася в ніч з 13 на 14 січня 2022 року, про звернення міжнародних партнерів, які зацікавлені у проведенні спільних з РСУ заходів та реалізації раніше започаткованих проєктів.

Порядок денний буде опублікований після остаточного затвердження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати