25 вересня 2020, 16:17

Рада суддів України планує обрати членів ВРП на XVIII з’їзді суддів України

Прес-служба РСУ

Члени Ради суддів України сьогодні провели засідання робочої групи, під час якого обговорили питання, що пов'язані з організацією і проведенням XVIII З’їзду суддів України, який було заплановано на квітень цього року і перенесено у зв'язку з пандемією коронавірусу. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Член ВРП Світлана Шелест: Безкінечні хаотичні реформи призводять до відтоку кадрів із судів"

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

З огляду на те, що з'їзд суддів України було відтерміновано, як тепер вже очевидно, на кінець року, Голова Ради суддів України Богдан Моніч запропонував подумати над внесенням змін до порядку денного з'їзду й обрати членів ВРП на місце тих, чиї повноваження закінчуються у березні 2021 року. На його переконання, скликати у нинішніх умовах окремий з'їзд суддів для того щоб обрати членів ВРП, щонайменше не розумно і не економно для бюджету.

"Зрозуміло, що такі зміни потребують врегулювання організаційних питань, але з прагматичного боку, таке рішення було б цілком виправдане. Зараз для нас важливо знайти приміщення і визначитися з датами", - зазначив Богдан Моніч.

Відтак, на засіданні робочої групи дійшли згоди в тому, що доповнення до порядку денного з'їзду будуть вноситися на наступному засіданні РСУ після врегулювання усіх питань з органами суддівського самоврядування і врядування.

Під час засідання робочої групи також було обговорено останній варіант редакції Правил поведінки працівників апарату суду. Керівник робочої групи Ради суддів України, голова Комітету з питань дотримання етичних норм, запобігання корупції і врегулювання конфлікту інтересів, суддя Верховного Суду Єгор Краснов зазначив, що цей документ, над якими зараз працюють у Раді, є базовими для працівників апарату суду. 

"Над Правилами робоча група працює вже два роки. Ми мали безліч варіантів редакцій. Разом з міжнародними партнерами ми опрацьовували не те що кожен розділ, а кожне слово. Зараз я вірю, що наступного засідання Ради ми ці Правила затвердимо", - підсумував Єгор Краснов.

У підсумку засідання, учасники робочої групи визначилися з тим, що найближче засідання РСУ відбудиться у середині жовтня у режимі відеоконференцзв'язку.

Нагадаємо, Рада суддів України рекомендувала 7 кандидатів для обрання на посаду судді КСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати