04 лютого 2021, 14:57

Рада підтримала зміни щодо спецзвань та відряджень поліцейських

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" щодо відрядження поліцейських до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та присвоєння спеціальних звань відрядженим (прикомандированим) поліцейським".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Систему громадського здоров'я унормують: прийнято за основу законопроект"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законом внесено зміни до статей 47, 48, 59, 71, 80 та 83 Закону України «Про Національну поліцію».

Законом, зокрема, усунуто термінологічну неточність у тексті Закону, замінивши слова «вищий навчальний заклад» і «навчальний заклад» словами «заклад вищої освіти».

Законом також уточнено процедуру присвоєння спеціальних звань поліцейським, які є відрядженими до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських.

Законом встановлено норми щодо затвердження Кабінетом Міністрів України переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими та граничних спеціальних звань за цими посадами в державних органах, підприємствах, установах, організаціях. При цьому, затвердження переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими та граничних спеціальних звань за цими посадами у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, пропонується делегувати Міністерству внутрішніх справ України.

Нагадаємо, Рада прийняла закон про ветеринарну медицину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати