02 грудня 2020, 13:53

Рада підтримала спрощення процедури ввезення пестицидів та агрохімікатів в Україну

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону 2289 "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято за основу законопроєкт "Про віртуальні активи"".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроектом передбачається удосконалити окремі положення щодо регулювання завезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надати можливість застосування, зберігання, торгівлі, рекламування та перевезення залишків препаратів протягом двох років після завершення терміну їх реєстрації.

Таккож законопроєктом пропонується вилучити норму, відповідно до якої, обов’язковою умовою завезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються, а також дозволити не лише використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, але й їх застосування, зберігання, торгівлю, рекламування та перевезення.

Нагадаємо, прийнято закон щодо соцзахисту населення у період карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати