17 листопада 2020, 14:10

Рада не підтримала скасування карантину вихідного дня

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України не прийняла Постанову №4381 "Про рішення Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 щодо посилення протиепідемічних заходів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Локдаун вихідного дня: до ОАСК надійшло три позови про оскарження встановлених обмежень".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається у пояснювальній записці, постановою передбачалося рекомендацію Урядові переглянути обмежувальні заходи, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 22 липня 2020 р. № 641 із наступними змінами, з метою пом'якшення обмежень із заборони у вихідні дні стосовно:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

5) діяльності закладів культури і проведення культурних масових заходів;

6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Нагадаємо, Рада змінила календарний план своєї роботи цього тижня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати