16 листопада 2020, 16:44

Локдаун вихідного дня: до ОАСК надійшло три позови про оскарження встановлених обмежень

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва з позовами звернулись Львівський будинок органної та камерної музики, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки та Львівський кіноцентр. Відповідачем у кожному з позовів зазначений Кабінет Міністрів України.

Читайте також: "ОАСК відкрив провадження про відсторонення Юрія Васильченка з посади голови Держінспекції містобудування".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивачі просять суд скасувати встановлені Урядом додаткові карантинні обмеження в період з 00 год. 00 хв. суботи до 00 год. 00 хв. понеділка на території України з 14 по 30 листопада 2020 року. Зокрема, йдеться про оскарження п.15 постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22.07.2020 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" в редакції від 11.11.2020.

На думку позивачів, встановлені обмеження негативно плинуть на діяльність закладів культури та призведуть до втрат близько 50% їх доходів за вихідні дні.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, ОАСК повернув позивачу заяву щодо скасування результатів опитування, ініційованого Президентом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати