Уряд актуалізував Стратегію відродження вітчизняного авіабудування шляхом внесення змін до плану заходів з її виконання та продовження строків реалізації до 2030 року. Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Кабмін виділив майже 1,7 млрд грн на соціально-економічний розвиток регіонів".
Про це повідомляє Урядовий портал.
Зазначається, що мета Стратегії - відновити стабільний розвиток галузі авіабудування та забезпечити рентабельність високотехнологічного виробництва авіаційної техніки в Україні. Зміни, внесені в Стратегію, дозволять розробити та затвердити Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості.
"Україна має величезний потенціал та можливості повного циклу виробництва авіаційної техніки. Актуалізація і продовження строків Стратегії дозволить розробити державну цільову програму, що стане потужною фінансовою підтримкою галузі", - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.
Так, оновлений план заходів Стратегії передбачає модернізацію та виробництво пасажирських та транспортних літаків сімейства Ан, гвинтокрилів Мі, безпілотних літальних апаратів, імпортозаміщення комплектуючих з РФ.
Крiм того, реалізація Стратегїї сприятиме технічному переоснащенню виробничих потужностей літакобудівних підприємств, створенню сучасних центрів базового технічного обслуговування, ремонту авіаційної техніки українського виробництва та сертифікації авіаційної техніки за міжнародними стандартами.
Нагадаємо, Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку.